Küpsiste poliitika

See veebileht kasutab küpsiseid

Me kasutame küpsiseid, et personaliseerida meie sisu ja reklaami, näidata teile sotsiaalmeedia funktsioone ja analüüsida meie andmeliiklust. Samuti jagame teavet meie veebilehe teiepoolse kasutamise kohta meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega. Meie partnerid võivad kombineerida neid andmeid muu teabega, mille olete neile esitanud või mille nad on saanud teie poolt nende teenuste kasutamisest.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebisaidid saavad kasutada, et muuta kasutajakogemus tõhusamaks.

Seadus sätestab, et me võime salvestada küpsiseid teie seadmesse, kui need on tingimata vajalikud teie poolt konkreetselt taotletud teenuse osutamise tagamiseks. Kõigi muud liiki küpsiste puhul peame saama teie nõusoleku.

See veebisait kasutab eri liiki küpsiseid. Mõned küpsised on seatud meie lehekülgedel esinevate kolmandate isikute teenuste poolt.

  • Tehniliselt vajalikud küpsised. Vajalikud küpsised aitavad muuta veebilehe kasutatavaks, võimaldades põhifunktsioone, nagu näiteks leheküljel navigeerimine ja juurdepääs veebilehe turvalistele aladele. Ilma nende küpsisteta ei saa veebileht optimaalselt toimida.
  • Statistika küpsised. Me kogume teavet selle kohta, kuidas te veebilehega suhtlete, näiteks kui tihti te seda külastate ja milliseid lehekülgi vaatate. Teeme seda selleks, et optimeerida veebisaidi kujundust, kasutusmugavust ja tõhusust. Samuti kasutame seda teavet selleks, et pakkuda teile personaalset sisu ja turuanalüüsi.
  • Turundusküpsised. Me kogume teavet teie huvide kohta, nt milliseid lehekülgi ja reklaame te klõpsate, millistest toodetest või teenustest olete huvitatud või mida te sellel ja teistel veebisaitidel ostate. Me teeme seda selleks, et näidata teile reklaame, mis vastavad teile ja teie huvidele. Selleks, et näidata teile suunatud reklaami sellel ja teistel veebisaitidel, teeme koostööd teiste ettevõtetega, kellega me teavet jagame. Selle kohta saate täpsemalt lugeda allpool.
  • Funktsionaalsed küpsised. Me kogume teavet teie eelistatud seadete ja valikute kohta veebisaidil. Teeme seda selleks, et saaksime teile näidata veebisaidi versiooni, mis vastab teie eelistustele. Seda teavet kasutatakse selleks, et määrata kindlaks, millist piirkonda ja keelt te eelistate, et kuvada veebilehel videoid ja muid visuaalseid elemente, nt töökoha otsimisel.
  • Klassifitseerimata küpsised. Meil on käsil klassifitseerimata küpsiste liigitamine koos üksikute küpsiste pakkujatega.

Te saate oma nõusolekut igal ajal muuta või tagasi võtta meie veebisaidil olevas küpsiste avalduses.

Lisateavet selle kohta, kes me oleme, kuidas saate meiega ühendust võtta ja kuidas me isikuandmeid töötleme, leiate meie Isikuandmete kaitse määrusest.

Palun sisestage oma nõusoleku ID ja kuupäev, kui võtate meiega ühendust seoses oma nõusolekuga.

Teie valikuvõimalused

Teie nõusolek kehtib järgmiste domeenide kohta: www.metsalahendused.ee

Nõusoleku muutmine

Samuti saate muuta oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks allpool.